میتوانم شکست را بپذیرم اما تلاش نکردن را هرگز!

Progress Telerik Ultimate Collection 2022 R1 (19 Jan 2022) Retail

Progress Telerik Ultimate Collection 2022 R1 (19 Jan 2022) Retail

Progress Telerik Ultimate Collection چیست؟

Progress Telerik Ultimate Collection مجموعه ای قدرتمند و جامع از ابزارهای طراحی و توسعه است که توسط شرکت Telerik ارائه شده است و در این بسته به صورت یک جا در اختیار کاربران و توسعه دهندگان قرار می گیرد. با کمک ابزارهای ارائه شده می توانید UI ها یا رابط های کاربری مدرن را به ساده ترین شکل ممکن طراحی کنید و تجربه کاربری مدرن با امکانات بی شماری را برای وب، موبایل و دسکتاپ ایجاد کنید. مجموعه کامپوننت های ارائه شده در این بسته جامع تمام نیازهای شما برای توسعه رابط کاربری را در پلتفرم های مختلف برطرف می سازند و می توانید از بسته های مختلف ارائه شده برای توسعه تحت وب، توسعه اپلیکیشن های دسکتاپ و موبایل و نیز دشبوردها، ریپورت ها، تست و دیباگ و بسیاری موارد دیگر استفاده کنید. اگر در زمینه توسعه UI برای اپلیکیشن ها و پروژه های تحت .NET فعالیت داشته باشید این مجموعه به شما کمک می کند تا تمام کامپوننت ها و کنترل های مورد نیاز برای انجام کار را به صورت یکجا در اختیار داشته باشید و شما را از سایر ابزارها بی نیاز می سازد.

Progress Telerik Ultimate Collection با ارائه component های قدرتمند به شما کمک می کند تا زمان و هزینه های توسعه را به نصف برسانید و بتوانید تمرکز خودتان را روی بیزنس لاجیک اپلیکیشن ها قرار دهید. تمامی کامپوننت های مورد نیاز برای توسعه اپلیکیشن ها با Blazor، ASP.NET Core، ASP.NET MVC، ASP.NET AJAX و همچنین Silverlight در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید از قابلیت ها و امکاناتی که هر یک از آن ها ارائه می کند برای توسعه رابط کاربری اپلیکیشن ها و پروژه های نرم افزاری خودتان استفاده کنید.

Progress Telerik Ultimate Collection همچنین کامپوننت ها و کنترل های مورد نیاز برای توسعه UI برای WinForms، UWP، WinUI و WPF را نیز ارائه می کند تا بتوانید برای پلتفرم های دسکتاپ نیز کار توسعه را به بهترین نحو انجام دهید. برای توسعه تحت موبایل نیز ابزارهای لازم برای .NET MAUI و Xamarin در این بسته گنجانده شده است که می توانید از آن ها نهایت استفاده را داشته باشید. در ادامه لینک دانلود Progress Telerik Ultimate Collection ارائه شده است که می توانید آن را دریافت کنید.

ویژگی ها و قابلیت های Progress Telerik Ultimate Collection:

  • - طراحی و توسعه رابط های کاربری مدرن به ساده ترین شکل
  • - ارائه مجموعه کاملی از ابزارها در یک بسته جامع
  • - قابل استفاده برای پلتفرم های مختلف دسکتاپ، وب و موبایل
  • - ارائه راهکارهای مناسب برای دشبوردها و reporting
  • - کمک به طراحی تم های جذاب با حفظ ظاهر مدرن اپلیکیشن ها
  • - بهینه شده از نظر امنیت، performance، localization و accessibility
  • - و بسیاری موارد دیگر.

واژگان کلیدی