میتوانم شکست را بپذیرم اما تلاش نکردن را هرگز!

Red Gate .NET Reflector v11.1.0.2167 (15 Sep 2021) + Keygen

Red Gate .NET Reflector v11.1.0.2167 (15 Sep 2021) + Keygen

Red Gate .NET Reflector چیست؟

Red Gate .NET Reflector ابزاری کاربردی و قدرتمند است که به شما اجازه می دهد تا کدهای .NET خودتان را حتی اگر به سورس دسترسی نداشته باشید decompile کرده، درک بهتری از آن ها پیدا کنید و بتوانید مشکلات آن را رفع کنید. با کمک این ابزار می توانید کدهای .NET خودتان را بررسی کرده و اپلیکیشن خودتان را دیباگ کنید. با دنبال کردن باگ های موجود در برنامه های نوشته شده می توانید محل بروز مشکل را پیدا کنید و متوجه شوید ایراد در کدهای نوشته شده، library های third-party و یا کامپوننت های مورد استفاده در اپلیکیشن است. به این طریق می توانید در کوتاه ترین زمان و در همان مراحل ابتدایی باگ های موجود را پیدا کرده و از بروز مشکلات جدی تر در مراحل بعدی توسعه جلوگیری کنید. این ابزار همچنین درک خوبی از نحوه عملکرد اپلیکیشن در اختیارتان قرار می دهد و می توانید به کمک آن از نحوه اجرای کدها مطلع شده و از بروز باگ ها جلوگیری کنید. اگر در زمینه توسعه اپلیکیشن های .NET فعالیت دارید می توانید این ابزار را دریافت کرده و از قابلیت ها و امکانات قدرتمند آن استفاده کنید.

Red Gate .NET Reflector به شما این امکان را می دهد که نگاهی به داخل API ها، SharePoint و دیگر پلتفرم های third party داشته باشید. پلتفرم های third party همیشه به نحو خوبی مستند نشده اند، به همین خاطر می توانید از این ابزار کاربردی کمک بگیرید و نگاهی به اسمبلی های آن ها بیندازید، ببینید به چه صورت کار می کنند و کدام API ها را می توانید فراخوانی کنید. با استفاده از این ابزار می توانید از تکنیک های متداول دیباگینگ خودتان روی تمام assembly های decompile شده استفاده کنید.

Red Gate .NET Reflector همچنین به شما اجازه می دهد برای اسمبلی های decompile شده فایل های .pdb بسازید و آن ها را ذخیره کنید، در نتیجه فقط لازم است برای هر اسمبلی یک بار دیباگینگ را فعال کنید. اسمبلی ها به شکل یکپارچه ای در Visual Studio دیکامپایل می شوند و سورس کد همیشه برای library های شما در دسترس خواهد بود. در ادامه لینک دانلود Red Gate .NET Reflector به همراه کرک keygen آن ارائه شده است که می توانید آن را دریافت کنید.

ویژگی ها و قابلیت های Red Gate .NET Reflector:

  • - دیباگ کردن اپلیکیشن های .NET
  • - ایجاد درک بهتر از نحوه عملکرد اپلیکیشن ها
  • - استفاده از دیباگر Visual Studio
  • - امکان دیباگ کردن اسمبلی های third party
  • - امکان decompile کردن به صورت داینامیک
  • - امکان استفاده از شورتکات های Visual Studio
  • - ارائه اپلیکیشن دسکتاپ مستقل برای بررسی کدهای decompile شده
  • - قابلیت سرچ قدرتمند هم زمان با تایپ
  • - و بسیاری موارد دیگر.