میتوانم شکست را بپذیرم اما تلاش نکردن را هرگز!

Syncfusion Essential Studio Enterprise 2021 Vol 4 v19.4.0.48 (31 Jan 2022)

Syncfusion Essential Studio Enterprise 2021 Vol 4 v19.4.0.48 (31 Jan 2022)

Syncfusion Essential Studio چیست؟

 Syncfusion Essential Studio به گسترده ترین و مهم ترین بسته فرم های وب، کامپوننت های  ASP.NET  برای روند توسعه تجارت تبدیل شده است.

عمده ترین ویژگی ابزارها پیچیدگی آن ها می باشد، به عنوان مثال شبکه داده پلاس Gantt و Spreadsheet Pivot Grids و غیره. در استودیوی مهم می توان دریافت که یک بسته نرم افزاری وجود دارد که گزینه ابتکاری را در اختیار کاربر قرار می دهد.

عمدتا شامل بیش از 1600 قسمت و فریم ورک مانند  Win Form، WPF، ASP.NET، بلیزر، JavaScript، Vue، Angular، React و غیره است که می تواند کار برنامه نویس را بسیار آسان و راحت کند.

بهترین ویژگی های Syncfusion Essential Studio:

Web:

 Blazer یک همگام سازی است که بسیار معاصر می باشد و دارای بخش های مختلف کتابخانه برای تولید مجموعه وب یا حتی نرم افزار سرور است. کتابخانه Blazor از ground ساخته شده تا یک همگام سازی سبک، مدولار و به عنوان یک زیبایی لمسی دوستانه باشد.

 همگام سازی ASP.NET یک مجموعه ابزار تفسیری معاصر است که برای روند استفاده توسط کاربر ساخته شده و بسیار دوستانه و مدولار است. این یک سبک است و می تواند در فریم ورک های مختلف مانند واکنش، جاوا اسکریپت و همچنین Angular در دسترس باشد.

 ASP.NET Web Formsبه عنوان یک استودیوی حیاتی توصیف می شود و یک جفت سرور برای کنترل JavaScript است که به کاربر اجازه می دهد تا با کمک طراح کدی که پشت سند می باشد، کنترل های جاوا اسکریپت Studios HTML5 را ایجاد کند. این یک فرایند بسیار مدیریتی است که در موارد خاص بسته بندی جدید و همچنین طراحی خدمات انجام می شود.

 JavaScript یک کتابخانه کنترلی UI است که ایجاد و ساخته شده تا یک سبک کاربرپسند و همچنین ابزاری پاسخگو برای کاربران باشد. در قسمت حروف چینی تشکیل شده و به هیچ وجه وابستگی ندارد. قبلا شامل پشتیبانی تلفنی برای فریم های  angular، واکنش، Vue و غیره بود.

Desktop

 Win Formsبه عنوان یک استودیوی بسیار ضروری برای فرم های ویندوز شناخته شده و این مجموعه ای جامع از بیش از+ 100 فرم اساسی ویندوز و همچنین شبکه ها به همراه نمودارها، ابزارهایی برای روند ساخت یک برنامه تجاری امن آنلاین است و می توانند سریع تر روند کار فرم های ویندوز همگام سازی را کنترل کنند، همچنین به خوبی دوستانه، موضوعات عالی، محلی سازی و همچنین قابلیت را ایجاد کنند.

WPF  یک استودیوی ضروری است که دارای انتخاب گسترده ای از WPF مهم بیش از 90+ است و دارای کنترل هایی مانند شبکه داده، همچنین یک نمودار، نمایشگر PDF برای روند ساخت برنامه ها به روشی سریع تر است.

UWP  یک گروه متشکل از بیش از+ 35 عنصر درجه UWP برای روند ساخت فروشگاه های نرم افزار ویندوز دارد. این شامل تمام کنترل های رابط کاربر است که به طور عمده برای روند ساخت و ساز خط مشاغل، نمودارها، شبکه ها، برنامه ریزها و غیره مورد نیاز است.

File Formats

در Excel، XIsIO  حیاتی یک کتابخانه دوره ای بومی است که می تواند توسط کاربر برای تولید و همچنین تغییر دادن اسناد Microsoft Excel با استفاده از کدهایی مانند  C #، VB.NET و در نهایت C++ استفاده شود. این یک عنصر غیر UI است که یک  مدل را ارائه می دهد که قادر به دستکاری و ساعت ها و همچنین دسترسی به آن ها است.

PDF  دارای یک ویژگی به نام PDF حیاتی است و دوره کتابخانه آن اداره می شود. این کتابخانه را می توان در فرم های Microsoft Windows و همچنین فرم هایی مانند WPF، ASP.NET، Web Forms، ASP.NET MVC، بلیزر، برنامه های flutter و در آخر سیستم عامل های یکپارچه که هیچ وابستگی با Adobe Acrobat ندارند استفاده کرد. پس از معرفی PDF، نسخه PDF 1.7 همراه با مشخصات اخیر PDF 2.0 ارائه شد.

 Word کتابخانه بومی است اما در این جا این کلمه عناصر UI و سابقه کامل را ارائه نمی دهد. در این حالت، نمونه نسخه بسیار شبیه کتابخانه های Microsoft Office COM برای تکرار استفاده از ضبط به عنوان دستکاری ضروری است. از ابتدا در سیستم عامل C #ایجاد و ساخته شده و به کاربر برای نصب Microsoft Word در سیستم نیازی ندارد و می تواند از word97 برای فایل های سال 2003 پشتیبانی کند.

 PowerPoint یک کتابخانه بومی NET. است که به کاربر اجازه می دهد تا با استفاده از برنامه های C #،VB.NET و همچنین کد مدیریت شده C++ فایل های  PowerPointرا ایجاد، خوانده و همچنین بنویسد. در این حالت، کتابخانه می تواند توسط  کاربر در فرم ویندوز، WPF، UWP  و در آخر سیستم عامل Xamarin استفاده شود.