میتوانم شکست را بپذیرم اما تلاش نکردن را هرگز!


Stimulsoft Reports Ultimate .NET v2020.2.2 (16 March 2020) + Crack

Stimulsoft Reports Ultimate .NET v2020.2.2 (16 March 2020) + Crack
Stimulsoft Reports.Net یک گزارش ساز مبتنی بر دات نت می باشد که به کمک آن می توانید گزارش های انعطاف پذیر با ویژگی های فراوان ایجاد کنید.
Stimulsoft Reports.Net به همراه source code ها تحویل داده می شود. تمامی گزارش ها در report designer و با استفاده از اینترفیسی کاربر پسند ایجاد می شود. می توانید از report designer هم در زمان طراحی و هم به صورت runtime استفاده کنید. برای استفاده runtime از report designer حق التالیفی از شما درخواست نمی شود. گزارش های تهیه شده را می توانید هم در Windows Forms و هم ASP.NET مورد استفاده قرار دهید.
کامپوننت های فراوانی برای ساخت و ایجاد گزارش در اختیار شما قرار داده می شود از جمله کامپوننت های simple text و کامپوننت های compound special (Chart، Cross-Tab، Container، و سایر).
در report designer گزارش کل به چندین صفحه با تمپلیت گزارش تفکیک می شود. به این ترتیب شما می توانید چگونگی آرایش اجزای گزارش در هر صفحه را مشاهده کنید. این designer به طور کامل از حالت drag and drop پشتیبانی می کند. با اضافه شدن تعداد بیشمار wizard و editor ایجاد تغییرات در properties به آسانترین حد ممکن رسیده است. Designer interface به 26 زبان ترجمه شده است.
این report engine تمام انواع مختلف ADO.NET و بیش از 15 نوع data server از جمله MS SQL Server، Oracle، MySQL، Firebird، و غیره را پشتیبانی می کند.
شما می توانید گزارش های خود را هم در Win Forms و هم Web Forms مرور کنید. Stimulsoft Reports.Net می تواند گزارش های render شده را در بیش از 30 فایل فرمت مختلف ذخیره کند. علاوه برآن، این report generator امکان ویرایش مستقیم گزارش های render شده در Preview Window را برای شما فراهم می کند.
دانلود (507 MB) پسوند فایل (rar)   

پارت 1

واژگان کلیدی