میتوانم شکست را بپذیرم اما تلاش نکردن را هرگز!

JetBrains ReSharper Ultimate v2019.1.1 (02 May 2019)

JetBrains ReSharper Ultimate v2019.1.1 (02 May 2019)

ReSharper می تواند نرم افزار Microsoft Visual Studio را به IDE بهتری تبدیل کند. توسعه دهندگان .NET در سراسر دنیا از قابلیت های بازبینی کد، ریفاکتور و مرور کد ReSharper استفاده می کنند. ReSharper با بیش از 1700 بازبینی کد برای C#، VB.NET، ASP.NET، JavaScript، TypeScript و تکنولوژی های دیگر، قابلیت های ویژوال استودیو را گسترش می دهد. ReSharper برای اغلب بازبینی ها به ترمیم سریع مجهز شده است تا به نحوی کد را بهبود بخشد.

ReSharper چگونه به کاربران Visual Studio کمک می کند؟

آنالیز کیفیت کد

ReSharper امکان آنالیز کیفیت کد برای C#، VB.NET، XAML، ASP.NET، ASP.NET MVC، JavaScript، TypeScript، CSS، HTML و XML را فراهم کرده است.

حذف خطاها و اشکالات کد

ReSharper نه تنها هنگام وجود مشکل در کد به شما هشدار خواهد داد، بلکه صدها روش ترمیم سریع را در اختیار شما قرار می دهد تا آن را به بهترین نحو ممکن حل کنید.

تغییر بی خطر کدبیس

قابلیت ریفاکتور خودکار کد به شما کمک می کند تا کدبیس را بدون خطر تغییر دهید. شما می توانید ReSharper را برای احیای کدهای قدیمی یا مرتب سازی ساختار پروژه خود استفاده کنید.

قابلیت مرور لحظه ای

شما می توانید در کل ابزار خود به جستجو و مرور بپردازید. به هر یک از فایل ها، تایپ ها یا تایپ ممبرها پرش کرده یا از یک نماد خاص تا کاربرد آن، نمادهای مبنا و مشتق شده یا پیاده سازی ها را مرور نمایید.

مجهز به دستیار ویرایش

از جمله دستیاران ویرایش کد می توان به IntelliSense گسترش یافته، صدها تبدیل کد فوری، ایمپورت خودکار namespace ها، مرتب سازی مجدد کد و نمایش اسناد اشاره کرد.

پیروی از استانداردهای کدنویسی

قابلیت استایل دهی و قالب بندی کد به همراه تنظیمات دقیق به شما کمک می کنند از کدهای بلااستفاده خلاص شده و برای تیم خود یک استاندارد کدنویسی مشترک ایجاد کنید.

استفاده از زبان های .NET و C++

ReSharper به توسعه دهندگان کمک می کند تا با استفاده از Visual Studio به زبان های C#، C++ یا VB.NET یا زبان های دیگری که تحت پشتیبانی ReSharper هستند کدنویسی کنند.

دارای پروفایل ساز آماده

در اختیار داشتن ابزارهای آماده به حل مشکلات عملکرد و مصرف حافظه کمک بسیاری می کند. ReSharper دارای dotTrace و dotMemory می باشد که هنگام ایجاد مشکل به شما کمک خواهند کرد.

دانلود (209 MB) پسوند فایل (rar)   

پارت 1

واژگان کلیدی